Spolupráce

Chcete výhodně nakupovat, užít si všech výhod a zároveň si hezky vydělat? Registrujte se.

Spolupráce plná výhod

Spolupráce s firmou BetterStyle je velmi jednoduchá. Stačí se jednoduše zaregistrovat. Získáte tím možnost nákupu se slevou oproti cenám v katalogu, tak možnost zajímavého výdělku.

První výhoda spolupráce: NÁKUPY SE SLEVOU

Kupujete výrobky se slevou, a to bez ohledu na velikost své objednávky. Další výhodou je, že můžete objednávat, jak často chcete. Ve své domácnosti tak ušetříte na běžných nákupech značnou část nákladů.

Druhá výhoda spolupráce: ZAJÍMAVÝ VÝDĚLEK

S firmou BetterStyle můžete začít vydělávat hned (tedy po registraci)! Dosáhnout zajímavého výdělku můžete dvěma způsoby. Můžete je využít oba, nebo se soustředit na jeden z nich.

1. Katalogový prodej

Nakoupíte se slevou a prodáte koncovým zákazníkům za katalogovou cenu. Výrobky můžete tímto způsobem prodat zejména svým známým, kolegům v práci, přátelům, prostě těm, kterým se z nějakého důvodu nechce kupovat zboží přímo od firmy. Představte lidem výrobky BetterStyle a doporučte jim, aby svůj příští nákup už realizovali sami se slevou, ale to už jsme u bodu 2.

2. Doporučovat spolupráci dalším lidem

Získávejte od firmy provize ze všech nákupů od lidí, kterým jste firmu BetterStyle představili a kteří se rozhodli nakupovat z firmy samostatně. To je založené na principech MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte tedy prodávat výrobky, abyste vydělávali. Jen nabídnete lidem, aby kupovali pro svou spotřebu levněji a budujete si tak síť samospotřebitelů či prodejců. Tímto způsobem si vytvoříte okruh lidí, kteří nakupují, někteří často, někteří jen jednou za čas, ale ze všech těchto nákupů vám firma BetterStyle vyplatí provizi.

Pokud vás spolupráce s námi láká, chcete zaregistrovat, nebo získat další informace, kontaktujte nás, ozveme se vám zpět.